Indoor lezení

- Úvodní lekce

Ochutnávka lezení na umělé stěně pro nováčky v rozsahu dvou hodin. Lezení s horním jištěním (top rope), základy jištění, základy pohybu a bezpečnosti na umělé stěně. Vaše první lezecké kroky...
S sebou sportovní oblečení, v zimních měsících raději dlouhé nohavice, případně mikinu a pantofle na přezutí. Lezeckou obuv je možné zapůjčit na stěně, veškeré ostatní vybavení je v ceně kurzu.
Tento kurz je i výborným dárkem v podobě nevšedního sportovního zážitku pro každého.

- Základní lekce

Plnohodnotný kurz lezení na umělé stěně. Rozsah pět dvouhodinových lekcí. Výstupem tohoto kurzu by měl být jedinec schopný samostatného lezení a jištění na umělé stěně. Lezení top rope i vyvádění cest, jištění prvolezce, základy lezecké techniky a samozřejmě metodika a bezpečnost.
Ideální pro ty, kteří to s lezením myslí vážně. Tím že absolvujete kurz s instruktorem snížíte riziko vytvoření nevhodných návyků při lezení i jištění. Investice do bezpečnosti, která se vyplatí...

- Trénink

Necítíte se již jako začátečník, ale Vaše výkonnost ustrnula na mrtvém bodě? Máte rezervy v lezecké technice či jen ve své psychice? Nebo se pouze chcete nadále zlepšovat pod dohledem profesionálů? Uděláme Vám trénink na míru a posuneme Vás dál ve vaší lezecké kariéře.

- Doprovod

Chybí Vám zkušený jistič a občas praktická rada? Rádi Vás doprovodíme.

- Příprava na skály 1 (sportovní styl)

Rádi byste vyrazili na skály, ale chybí Vám zkušenosti? Vyzkoušejte naši přípravu na stěně. Zaměřeno na lezení jednodélkových cest sportovního charakteru, spouštění přes vratný bod, slanění, doporučení vhodného vybavení. Seznámení s objektivními riziky pohybu ve skalním terénu. Jelikož výuka probíhá uvnitř, není závislá na počasí. Další výhodou je vyloučení stresu z výšky a neznámého prostředí při výuce. Rozsah dvě dvouhodinové lekce. 

- Příprava na skály 2 (tradiční styl)

V této lekci se seznámíte s bezpečnými postupy a metodami, bez kterých se neobejdete v tradičních lezeckých oblastech a při vícedélkových cestách. Budování jistícího stanoviště, jištění prvolezce i druholezce, bezpečnost. Slaňování, samosvorné uzly, doporučení vhodného vybavení. Seznámení s objektivními riziky pohybu ve skalním terénu. Rozsah dvě dvouhodinové lekce. 

- Bouldering

Řešení lezeckých problémů v malé výšce a nad měkkými matracemi. Doplňkový trénink i cesta pro lezce bez partnera a pro lidi se strachem z výšek. Původně vášeň v podobě lezení na velké balvany, ze které se vyvinula samostatná lezecká disciplina. Minimum potřebného vybavení, jen lezečky, pytlík s magnesiem a můžete lézt...Rozsah dvě hodiny.